Ház technikusi – gépjárműflotta- és raktárkezelő műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 871 napja lejárt

Budapesti (XVII. kerület) ingatlanüzemeltető cég

munkatársat keres.

Feladatai:

  • anyag áru raktár kezelés
  • áru beszerzés, készletgazdálkodás
  • gépjármű flotta kezelés
  • épület üzemszerű használatának folyamatos biztosítása
  • ingatlan teljes körű üzemeltetése
  • felújítási munkák javaslata és elvégeztetése
  • költségek optimalizálása

Feltétel:

  • középfokú műszaki végzettség
  • Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • kreativitás
  • rendszerszemlélet
  • önálló, rugalmas munkavégzés
  • csapat szellem

Előnyt jelent:

  • építőipari/szakipari/műszaki végzettség
  • idegen nyelvtudás

Fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk pályázat megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő