www.cvonline.hu

Háttértámogatási ügyintéző

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat, teljes munkaidőben:

A munkatárs fő feladatai:

  • adatfeldolgozás, törzsadatok kezelése, excel táblázatok töltése
  • formalevelek készítése, kiküldése, iktatása
  • bejövő e-mailek megválaszolása, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • panaszlevelek és számlareklamációk szakszerű kezelése
  • tömeges adatrögzítés, adatmódosítás a vállalat ügyviteli rendszereiben
  • irattárazás, postázás
  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Elvárások:

  • erős számítógépes ismeretek, különösen Excel és Word program ismerete
  • középfokú iskolai végzettség
  • minimum fél éves tapasztalat háttértámogatási területen
  • monotonitástűrés
  • jó kommunikációs készség elsősorban írásban
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • földgáz és villamosenergia területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • barátságos munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzése
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • támogató vezetés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát,
bérigénye megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő