www.cvonline.hu

Háttérműveleti vezető

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Online kereskedelmi piac vezető cégcsoportja keres

háttérműveleti vezetőt,

aki Budapesten laza munkakörnyezetben feszes tempót tud diktálni.

Feladatok

  • a háttérműveleti csoport és az ügyfélszolgálati csoport vezetése, a területen dolgozó munkatársak felelős szakmai támogatása és irányítása
  • az online kereskedelem háttérműveleti folyamatainak biztosítása
  • folyamatoptimalizálási feladatok,
  • részvétel az IT fejlesztésekben
  • együttműködés a társosztályok vezetőivel
  • logisztikai folyamatok irányítása, fejlesztése, logisztikai partnerekkel kapcsolattartás
  • minőségbiztosítás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyamatorientált, analitikus szemlélet
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség, motiváltság, dinamizmus
  • Kimagasló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Magas felhasználói szintű MsOffice ismeret.
  • B típusú jogosítvány
  • Középfokú angol

Előny

  • Online kereskedelem háttérműveleti területén szerzett tapasztalat
  • Bármely ERP rendszerben 2 év gyakorlati ismeret
  • Ügyfélszolgálati háttér

Mit kínálunk

  • Progresszív bérezés alkalmazotti struktúrában
  • Juttatási rendszer
  • Mobiltelefon
  • Stabil vállalati háttér
  • Nagyon jófej csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos és mozgalmas feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • 8 órában

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol