www.cvonline.hu

Háttérfeldolgozási ügyintéző

  • A hirdetés 941 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk új munkatársakat Budapestre:

A munkatársak fő feladatai:

  • formalevelek készítése, kiküldése, adminisztrálása
  • táblázatok töltése, diagramok, kimutatások készítése
  • adatrögzítés, adatmódosítás, adatfeldolgozás
  • panaszlevelek megválaszolása, számlareklamációk kezelése
  • irattárazás, postázás
  • bejövő ügyfélmegkeresések - levelek, e-mailek - megválaszolása
  • telefonon történő ügyfélreklamációk kezelése

Elvárások:

  • Excel magabiztos használata elengedhetetlen! (a kiválasztási folyamatban mérjük)
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • energia kereskedőnél / szolgáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • erős számítógépes ismeretek
  • kiváló kapcsolatteremtő és alkalmazkodó készség
  • ügyfélközpontú magatartás
  • Monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + cafetéria + bónusz
  • pozitív munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:  Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi email címre.

Jelentkezéskor kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő