www.cvonline.hu

HÁTSÓ TERÜLETI MUNKATÁRS (DUNAHARASZTI)

  • Company_icon HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Dunaharaszti, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

 HÁTSÓ TERÜLETI MUNKATÁRS

pozícióba várjuk a jelentkezőket DUNAHARASZTIBAN található kereskedelmi partnerünk részére

Feladatok:

  • beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele az áruházi szabályoknak megfelelően
  • a beérkező áruk termékcsoportokba rendezése
  • az árufeltöltés által keletkezett hulladék kezelése
  • gyorsposta kezelése
  • visszáru ellenőrzése, átvétele a kereskedelmi területekről
  • üvegvisszaváltó helységek és gépek karbantartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • targoncavezetői engedély
  • 18 év feletti életkor
  • vevőközpontúság
  • egészségügyi alkalmasság

Előny:

  • kereskedelemben/értékesítésben/raktározásban szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • eladói végzettség

Amit nyújtunk:

  • biztos, kiszámítható havi jövedelem
  • választható juttatási csomagok
  • utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
  • több napos beillesztés, betanítás
  • törvényes, pontos elszámolás
Helyek Dunaharaszti
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű