www.cvonline.hu

HASZONGÉPJÁRMŰ KERESKEDŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére haszongépjármű értékesítői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk. Az idén 23 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszínvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. Gépjármű üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk angol nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas kollégákat, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:
Fő feladat:

  • A cég által képviselt gyártók új haszonjárműveinek értékesítése és a beszerzésükben való közreműködés Magyarországon, ill. külföldi országokban.

További feladatok:

  • Az online értékesítésben való aktív részvétel
  • Használt járművek és építőipari gépek értékesítésébe történő bekapcsolódás
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Legalább középfokú szakmai képesítés,
  • Haszongépjármű kereskedelem területén szerzett többéves tapasztalat.
  • Angol, szlovák vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Feddhetetlen szakmai előélet

Előnyt jelent:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Angol vagy német nyelven kívül további nyelvek tárgyalási szintű ismerete
  • Hasonló tevékenységben szerzett gyakorlat
  • Érvényes „C és E” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalék, jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés

Munkavégzés helye:

  • Az Eurotrade Kft. központi telephelyén, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Bővebb információ a társságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Körösi István

Helyek Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő