www.cvonline.hu

Haszongépjármű és busz szerelő (Németország)

  • A hirdetés 1385 napja lejárt
Feladatok:
  • A cég helyi és távolsági járatú buszainak karbantartása, javítása
  • Általános elektronikai, mechanikai javítások elvégzése
  • Kapcsolattartás a buszsofőrökkel
Elvárások:
  • Szakirányú képesítés
  • Több éves gyakorlat buszok, haszongépjárművek javításában
  • Legalább A2-es szintű német nyelvtudás, B1-es szint előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány, D kategória megléte előnyt jelent
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Határozatlan idejű, Németországban bejelentett munkaviszony
  • Átlag bruttó bér cc. 2.340 Euro / hó
  • Műszakpótlékok, túlóradíj
  • Üdülési hozzájárulás
Munkavégzés helye:
Langen vagy Offenbach

Egyéb információ:
Németországban piacvezető, munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó partnerünk megbízóihoz keresünk munkatársakat hosszú távú munkavégzésre. A munkavállalót végig kísérjük a kiválasztási folyamaton, a németországi partnercégünk segítséget nyújt a hivatalos papírok és a kint tartózkodáshoz szükséges egyéb folyamatok elintézésében is.
Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő