www.cvonline.hu

Haszongépjármű Alkatrész Termékmenedzser

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége,

központi irodájába keres

kollégát

Feladatai:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Termékfejlesztés
  • Elérhető választék maximalizálása piaci igények alapján
  • Termékek árazása a piaci visszajelzések és termékstratégia alapján
  • Új termékek bevezetése
  • Adatbázis karbantartása
  • Kapcsolattartás telephelyekkel és az ügyfelekkel
  • Értékesítési csapat maximális támogatása
  • Oktatások szervezése, megtartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Minimum 3 év munkatapasztalat haszongépjármű alkatrész beszerzés területen
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Gyári teherautó programok ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat

Jelentkezni az alábbiakban olvasható e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal valamint a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol