www.cvonline.hu

Haszongépjármű alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Az M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi  telephelyünkre haszongépjármű alkatrész értékesítői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk. Az idén 23 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. Alkatrész üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:
Fő feladatok:

  • haszongépjármű alkatrészek értékesítése és a beszerzésükben való közreműködés Magyarországon, ill. külföldi országokban.
  • hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • az érkékesítés dinamikus növelése

További feladatok:

  • az on-line értékesítésben való aktív részvétel
  • felelős készletgazdálkodás
  • a tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Haszonjármű alkatrész értékesítésben szerezett tapasztalat
  • Műszaki középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • Szlovák vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalék és jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. Központi telephelye, az M1 autópálya Komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Heti 40 óra

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi email címre eljuttatni szíveskedjen.

Kőrösi István

Helyek Pest
Budapest
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő