www.cvonline.hu

Használtgép értékesítő

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

HASZNÁLTGÉP ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Használt földmunkagépek értékesítése Magyarországon és külföldön
  • Használt földmunkagépek értékének meghatározása
  • Ügyfélkör és értékesítési csatornák fejlesztése
  • Kapcsolattartás a KUHN csoporton belül
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Földmunkagép értékesítés műszaki / adminisztratív támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az értékesítőkkel, segítségnyújtás az ajánlatok műszaki tartalmának összeállításában

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Üzleti kezdeményezőképesség
  • Jó kapcsolatteremtő-készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye:

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát valamint motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol