www.cvonline.hu

Használt haszongépjármű értékesítő

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, Smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat DAF és IVECO márkák országos   teljeskörű szervizelését..
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 400 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

A Pappas Auto Debrecen Kft. TruckStore üzletága gyakorlott munkatársat keres

HASZNÁLT HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

 munkakörbe

 Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (járműipari képzettség előny)
  • használt haszongépjármű-piaci ismeret és kapcsolatrendszer
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • motivált, pozitív beállítottság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, eredményközpontú munkavégzés
  • B, C kategóriás vezetői engedély
  • német, horvát, szerb nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, sikerorientált csapatban történő munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • átlag feletti kereseti lehetőség
  • jelentős béren kívüli juttatások
  • nemzetközi háttérű cég nyújtotta stabil munkahely
  • kiváló munkakörülmények, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő