www.cvonline.hu

HASZNÁLT GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 649 napja lejárt

 Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó és dinamikusan fejlődő piaci szereplője bővülő értékesítői csapatába

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Használt gépjárművek vétele, beszámítása, eladása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Használt gépjármű értékesítés területén szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • Pro aktivitás
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő