www.cvonline.hu

Hardware tesztmérnök (Pest megye)

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Hardware Tesztmérnök munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • a vállalat konkrét termékéért felelős globális technikai csoport tagjaként a hardver tesztelésében való részvétel,
  • elsősorban hőkamrás tesztelési folyamat nyomon követése és a folyamat során felmerülő hibák feltárása,
  • a teljes tesztelési környezet átfogó ismerete,
  • a felmerülő hibák riportálása a technikai csoport felé, és megoldási javaslatok kidolgozása
  • javaslattétel a tesztelési folyamat hatékonyságának növelésére,
  • az új termékhez kapcsolódó pénzügyi folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • villamosmérnöki vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Unix/Linux platformok ismerete,
  • Shell scripting és alapvető programozási ismeretek,
  • jó kommunikációs készségek,
  • kiváló elemző és problémamegoldó készségek, proaktív hozzáállás,
  • kétműszakos munkarend vállalása,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előny:

  • mikroelektronikai, hardver és storage ismeretek,
  • gyártási környezetben szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • hardver tesztelés területén szerzett tapasztalat,
  • PLC tapasztalat,
  • tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat,
  • adatbázis kezelés terültén szerzett tapasztalat (SQL),
  • Lean 6 Sigma tapasztalat,
  • C/C++ vagy Java programozási készségek,
  • PHP tudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol