www.cvonline.hu

Hardware Services gyakornok

  • A hirdetés 416 napja lejárt

A National Instruments Hungary fő profilja a hardware gyártás. A cég által gyártott termékekhez/rendszerekhez a vevő választhat testre szabott szolgáltatáscsomagot, mely az NI által kínált szolgáltatások bármelyikét tartalmazhatja. Ezen üzleti lehetőségekhez kapcsolódó szolgáltatáscsomagok kialakításához, bevezetéséhez és az esetleges új folyamatok kialakításához keresünk műszaki beállítottságú munkatársat.

Feladatok

A meglévő szolgáltatások, szerződések és a hozzájuk kapcsolódó folyamatok megértése
- Új szolgáltatások/szerződések bevezetésének előkészítése
- Vevői igények megértése és figyelembevétele az ajánlat kialakításakor
- Komplex rendszerek megismerése, technikai problémák koordinálása külföldi mérnökcsapatokkal.
- Külföldi partnerekkel való kommunikáció
- Projektek nyomon követése
- Szolgáltatások kivételezésének nyomon követése, biztosítása
- Költség és egyéb kimutatások készítése
- Meglévő folyamatok fejlesztése/optimalizálása

Elvárások

- Tárgylóképes (erős) Angol nyelvtudás
- Folyamatban lévő mérnöki/műszaki tanulmányok, (előny a villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök tanulmányok)
- Erős felhasználói MS office használat (Excel, Word, Visio, Power Point)

Amit kínálunk:

Általános ismeretek szerzése valamint fejlődési lehetőség mind műszaki mind projekt menedzsment illetve logisztika területeken. Széleskörű ismeretek a projektekhez tartozó területeken.

A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját  a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és növelhetik termelékenységüket. Rendszereink segítségével vásárlóink a következő generációs játékrendszerek tesztelésétől az áttörést hozó orvosi eljárások műszerezéséig innovatív technológiákat fejlesztenek ki, melyek milliók mindennapi életét könnyítik meg.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok