www.cvonline.hu

Hardware Services Engineer

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Az NI Hungary Kft fő profilja a hardware gyártás. A cég által gyártott termékekhez a vevők a Hardware Services-en keresztül különböző szolgáltatásokhoz férnek hozzá, egyik ilyen az FIS (Factory Installation Service) által nyújtott rendszerintegrációs szolgáltatás, aminek keretén belül a vevő kérheti az NI által gyártott termékekből komplett vevői rendszerek felépítését, egy rendszerbe történő integrálását.

A Services mérnök az FIS csoport munkáját fogja erősíteni, együtt dolgozva a tapasztalt technikusokkal a jelenlegi folyamatok javításán valamint az anyacég szolgáltatásához kapcsolódó mérnökeivel és vezetőivel új szolgáltatások bevezetésén.

Feladatok

  • Összetett rendszerek hibakeresése, javítása
  • Meglévő folyamatok megértése, fejlesztése
  • Új szolgáltatások bevezetését előkészíti, támogatja
  • Egyedi vevői megrendelések kezelése, gyártásának támogatása
  • Anyacéggel való kapcsolattartás
  • Tapasztalt technikusok tréningelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítástechnikai eszközök tesztelésében, szerelésében és/vagy javításában való jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rendszerintegrációban szerzett tapasztalat előny
  • Projectvezetési tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol