www.cvonline.hu

Hardware Project Engineer

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.10.17.
Hirdetés azonosító: 1174642

Multinacionális autóelektronikai fejlesztő partnerünk új Pest megyei fejlesztő központjába keresünk elektronikai alkatrészek területén jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Elektromos vezérlőegységek fejlesztésében való részvétel
• Rendszerkövetelmények vevői igények alapján történő kialakítása
• Hardverkoncepciók kidolgozása
• Fejlesztői projektek koordinálása és vevői kapcsolattartás nemzetközi szinten
• Technikai specifikációk egyeztetése a megrendelőkkel
• Validációs tervek felülvizsgálata, tesztelés támogatása

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Autóipari elektronikai fejlesztésben szerzett tapasztalatok
• Középfokú angol nyelvtudás

Az éves juttatási csomag 8.400.000 HUF-tól érhető el.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.