www.cvonline.hu

Hardware fejlesztő/ technológus

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Orvosi képalkotó berendezések fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő, a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cég keres

munkatársat.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • fejlesztési, technológiai, gyártási dokumentáció készítése
  • termelés támogatása
  • teszteljárások kidolgozása
  • részvétel a tesztelésben és kísérleti fejlesztésekben
  • részvétel a cég HW platformjának kialakításában, fejlesztésében

Elvárások:

  • villamos (üzem) mérnöki végzettség
  • méréstechnikai ismeret
  • szakmai-szintű angol nyelvtudás
  • csapatjátékos beállítottság, alkalmazkodó-készség
  • magabiztos és kommunikatív személyiség
  • nyitottság az új ismeretek iránt
  • elektronikai alkatrészismeret

Előny:

  • nyomtatott áramköri tervezési tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • lehetőség a szakmai fejlődésre

A jelentkezéseket ide címezze: Zelei Erzsébet

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol