Megbízható, piacvezető orvostechnikai berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk

 HARDWARE FEJLESZTŐ (JUNIOR / SENIOR)

 (HF 10-7380)

munkatársat.

Feladatai

  • Fejlesztési, gyártási, technológiai dokumentáció készítése,
  • A termelés támogatása,
  • Teszteljárások kidolgozása,
  • Részvétel a cég HW platformjának kialakításában, fejlesztésében,
  • Részvétel a tesztelésben és kísérleti fejlesztésekben.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat előny,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén,
  • Pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7380” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése