www.cvonline.hu

Hardware Development Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1189852

Multinacionális elektronikai fejlesztő partnerünk számára keresünk telejsítményelektronikai területen jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek innovatív, elektromos járművek fejlesztésével foglalkozó területen.

Feladatok:
• Teljesítményelektronikai modulok, inverterek fejlesztése
• Külső és belső hardver rendszerkövetelmények teljesítése
• BEV/HEV inverterek hardverkoncepciójának kidolgozása
• Társosztályokkal való kapcsolattartás nemzetközi szinten
• Eredmények dokumentálása és egyeztetése

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Teljesítményelektronikai területen szerzett tapasztalat
• Félvezetői struktúrákkal szerzett ismeretek (MOSFET, IGBT)
• Középfokú angol nyelvtudás

Teljes éves juttatási csomag: 5.900.000 Ft-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.