www.cvonline.hu

Hardware Development Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1168910

Multinacionális elektronikai fejlesztő partnerünk számára keresünk elektronikai alkatrészek területén jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Repüléstechnikai elektromos hajtásrendszerek fejlesztési projektjeiben való részvétel
• Elektronikai vezérlőegységek fejlesztése és komponensek kiválasztása
• Alkatrészek és áramkörök tesztelése és mérése
• Hardverspecifikációk összeállítása és koordinációja
• Tesztelési eljárások kidolgozása és az eredmények szakmai véleményezése
• Technikai dokumentáció készítése és egyeztetése

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Méréstechnikai területen szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás

Teljes éves juttatási csomag: Br. 5.600.000 Ft-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.