www.cvonline.hu

Hardware Development Engineer

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.25.
Jelentkezési határidő: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1137492

Multinacionális autóelektronikai fejlesztő partnerünk új Pest megyei fejlesztő központjába keresünk elektronikai alkatrészek területén jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Autóipari termékek hardver koncepciójának kidolgozása
• PCB layout tervezés vevői igények alapján
• Prototípusok készítése és áramkörök tesztelése
• Tesztelési eljárások kidolgozása és tesztelési folyamatok támogatása
• Nemzetközi tesztelési projektekben való részvétel
• Technikai dokumentáció készítése

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Minimum 1 év szakmai tapasztalat elektronikai fejlesztési területen
• Középfokú angol nyelvtudás

Az éves juttatási csomag 7.000.000 HUF-tól érhető el.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.