www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 711083
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére R&D központba keresünk

Hardverfejlesztő mérnököt.

Feladatok:
Analóg és digitális áramkörök tervezése,
Vezérlőelektronika- és szenzorkövetelmények,
Rendszertervek készítése,
Szenzortesztek tervezése, végrehajtása,
Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis).

Elvárások:
Villamosmérnök végzettség,
Tapasztalat áramkörtervezésben és -szimulációban,
Legalább két éves releváns szakmai tapasztalat,
Mérésekben való jártasság,
Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent:
Nyomtatott áramkörök tervezésében szerzett szakmai gyakorlat,
Beágyazott rendszerek fejlesztése terén szerzett tapasztalat,
EMC ismeret,
Assemby és C programozási ismeret,
Német nyelvtudás.

Juttatások:
Versenyképes fizetés és széles körű juttatások,
Részvétel nemzetközi projektekben,
Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
Stabil, sikeres és gyorsan növekedő vállalat.

A munkavégzés helye:

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC