Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, orvostechnikai berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HARDWARE BEMÉRŐ

 (HF 10-7020)

pozícióba.

 Feladatok

  • Fejlesztésben, gyártásban berendezések tesztelése, bemérése,
  • Teszteljárások kidolgozása,
  • Dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
  • Méréstechnikai ismeretek,
  • Angol nyelvtudás, elegendő írás-olvasás szintjén,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7020"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése