www.cvonline.hu

Hardverközeli tesztmérnök

  • A hirdetés 987 napja lejárt
Megbízónk nemzetközi érdekeltségű mérnöki és informatikai szolgáltató vállalat, melynek bővülő csapatába keresünk hardverközeli tesztmérnököket, juniortól a senior szintig.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • HIL tesztek végrehajtása
  • tesztesetek megtervezése, megírása grafikus tervezőt használva,
  • tesztesetek végrehajtása a szimulációs környezetben,
  • teszteredmények dokumentálása,
  • teszteredmények kiértékelése, lefedettség-mérés.

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú  műszaki végzettség (villamosmérnök diploma előny)
  • C nyelv ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Tesztautomatizálási tapasztalat

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Változatos projektekben való részvétel, különféle szakmai területek megismerése, szerteágazó szakmai tudás megszerzésének lehetősége, folyamatos tréningek, innovatív környezet
  • Stabil vállalat

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Megbízónk nemzetközi érdekeltségű mérnöki és informatikai szolgáltató vállalat, melynek bővülő csapatába keresünk hardverközeli tesztmérnököket, juniortól a senior szintig

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B14hkt

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...