www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.09.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.12.
Hirdetés azonosító: 856308
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert, budapesti hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba

Feladatok

  • Automatizált ügyfélmegoldások fejlesztése szerverüzemeltetési környezetben
  • A TestLab harmadik szintű (3rd Level) támogatás
  • Új hardver és operációs rendszerek tesztelése
  • Komplex changek bevezetésének támogatása
  • Napi operációhoz szükséges scriptek írása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű releváns tapasztalat
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • Hálózatok, routerek, switch-ek és tűzfalak legalább alapfokú ismerete
  • Rendszerfelügyeleti eszközök ismerete
  • Oracle Solaris üzemeltetés
  • Pearl programozás
  • Shell programozás
  • RedHat Linux
  • Windows Server 2008
  • Legalább alapfokú Oracle Database ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kellemes, ergonomikus munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió