www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére keres
szakmailag elhivatott, nagyon erős technológiai tudással rendelkező, kreatív

kollégát.

Feladatok:
•Analóg és digitális áramkörök tervezése;
•Megrendelői specifikáció alapján történő hardverfejlesztés;
•Elektronikai tesztek tervezése, végrehajtása;
•Meglevő berendezések adaptálása új termékekhez;
•Szériagyártás támogatása és fejlesztése;
•A gyártás során felmerülő problémákhoz támogatás nyújtása,
•Kommunikáció a külső gyártó és a belső fejlesztés között.

Elvárások:
•Villamosmérnök végzettség;
•Legalább két éves releváns szakmai tapasztalat;
•Tapasztalat áramkörtervezésben és -szimulációban;
•Mérésekben való jártasság;
•Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
•Innovatív, izgalmas projektek;
•Színvonalas munkakörülmények;
•Versenyképes juttatási csomag;
•Részvétel nemzetközi projektekben,
•Folyamatos szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye:
•Budapest (Buda)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő