www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.02.
Hirdetés azonosító: 677989
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára, mely főként kutatás-fejlesztéssel foglalkozik, munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére.

Feladatok

  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • Hardverfejlesztési feladatok ellátása
  • Prototípus áramkörök bemérése és tesztelése
  • Hardverspecifikációk összeállítása és egyeztetése
  • Gyártás előkészítés

Elvárások

  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség, rendszerezett gondolkodásmód, gyakorlatias hozzáállás
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban

Előnyök

  • CAD rendszerekben való jártasság
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Stúdiótechnikai ismeretek
  • Képfeldolgozási jártasság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Innovatív munka, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés

Kategória
IT / Informatika
Régió