www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1055458
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk számára elektromos kormányberendezésekhez tartozó beágyazott hardver komponensek fejlesztésére keresünk új munkatársat.

Hardverfejlesztőként ezekre a feladatokra számíthatsz:

- OEM menedzselés
- Felelősségvállalás a tervezési, tesztelési és hardver változtatások kivitelezéséért
- Hő és elektromos labor tesztek végrehajtása
- Alkatrész, EMC és kerék tesztek támogatása
- Együttműködés a különböző fejlesztési csapatokkal

Követelmények
- Bsc/Msc diploma (villamosmérnök/ mechatronika/egyéb mérnöki)
- Analóg és digitális tervezéshez szükséges ismeretek
- EMC követelmények
- Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

- Tapasztalat autóipar/erősáramú elektronika/ elektromos szenzorok/kefe nélküli egyenáramú motor területén
- Utazási hajlandóság németországi képzésre
- Német nyelvtudás

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos szakmai kihívást nyújtó feladatok általi fejlődés
- Nemzetközi csapatba tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet