www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1029163
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. felvételt hirdet megbízható Partnercégéhez felvételt hirdet

hardverfejlesztő

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Elektronikai termékek fejlesztése
  • PCB tervezése, a gyártás-előkészítés, valamint gyártástámogatás
  • Dokumentációk készítése
  • Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása, az esetleges hibák felderítése és kijavítása

Jelentkezési feltételek:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2 éves hardverfejlesztési tapasztalat
  • PCB tervezési jártasság (Mentor Graphics, Eagle)
  • Gyakorlat komplex hardver termékek minősítésében (pl. EMC, illetve klíma)
  • Rendszerszemlélet, önállóság, nyitottság az új feladatok iránt, utazási hajlandóság
  • Elektronikai mérési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Bérezés és egyéb juttatás megállapodás szerint!

Munkavégzés helye:

·         Nyírtelek

Személyesen irodánkban: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3.

 A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre, fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével kérjük!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya