www.cvonline.hu

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 970107

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Közreműködés rendszerek és komponensek konstrukciójában
  • Kormánykapcsolók elektronikai fejlesztése, dokumentálása, tesztelése
  • Tesztberendezések építése, programozása LabView nyelven
  • Meglevő berendezések adaptálása új termékekhez
  • A mérési adatok feldolgozása különböző környezetben

Elvárások

  • Minimum 2 éves hardverfejlesztési szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki diploma
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Önállóság
  • Problémamegoldás
  • PC: szövegszerkesztés (rutinfeladatok elvégzése)
  • PC: táblázatkezelés (rutinfeladatok elvégzése)
  • Elektronikai, méréstechnikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek

Előnyt jelent

  • PCB gyártás és tervezés ill. PC/UC programozási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország