www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő mérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 950299
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket a következő pozíció betöltésére:
Hardverfejlesztő mérnök (junior és senior)

Feladatok

  • Modern fedélzeti műszerek és az autóvezető jobb tájékoztatását szolgáló nagyfelbontású, többfunkciós kijelzők fejlesztése prémium kategóriás gépjárművek gyártói számára

  • Analóg és digitális áramkörök tervezése és fejlesztése egészen a szériagyártás bevezetéséig

  • Áramköri modulok tesztelése és kvalifikálása

  • A gyártóegységek (Hatvan) támogatása és koordinálása

  • Közreműködés a hardverfejlesztési folyamat továbbfejlesztésében
  • Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség

  • Gyakorlat általános digitális és analóg áramkörök tervezésében

  • Nagysebességű digitális kapcsolástechnika ismerete

  • Jártasság mikrokontrolleres alkalmazások tervezésben

  • Méréstechnikai ismeretek

  • Szakmai ill. kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • Kommunikációs protokollok (LIN, CAN, MOST stb.) ismerete

  • Műveleti erősítős áramkörök és kapcsolóüzemű tápegységek tervezésében szerzett tapasztalat

  • Jártasság nyomtatott áramkörök tervezésben

  • Hardver közeli programozásban szerzett gyakorlat

  • Szabályozástechnikai ismeretek

  • Gyakorlat szimulációs eszközök használatában

  • Fejlesztési ismeretek az EMC normáknak megfelelően

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió