www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő Központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:

  • Szenzorok nagyfrekvenciás elemeinek fejlesztésében való részvétel
  • Teszteljárások kidolgozásában való részvétel, az egyes HW – komponensek tesztelésének, verifikációjának céljából
  • A fejlesztéshez kapcsolódó mérések, vizsgálatok elvégzése
  • A kifejlesztett új HW – funkciók vizsgálata, áramkörök beüzemelése és validálása
  • Nemzetközi projekt csapatokkal való együttműködés

Amit elvárunk:

  • Hardverközeli fejlesztési tapasztalat VAGY digitális és analóg kapcsolástechnikai ismeretek
  • Tárgyalóképes német VAGY angol nyelvtudás
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Önálló és szisztematikus munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Felelősségvállalás
  • Magabiztosság és meggyőzőkészség, csapatszellem és kezdeményezőkészség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Lokáció: Budapest

Kontakt:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő