www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Cégünk az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár nyolcadik éve támogatja partnereit professzionális HR szolgáltatásaival mind a megfelelő szakember kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában.  Folyamatosan bővülő partneri körünk, munkatársaink szakmai felkészültsége, rugalmas, hatékony, gyors reakciónk az igényekre biztosíték a sikerre.

Az Eastjob multinacionális partnercége számára keres Veszprém megyei munkavégzésre

pozícióra munkatársat. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség és a kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Klímavezérlő panelek és más, a gépjárművek belterében található kezelőszervek elektronikus elemeinek tervezésében, fejlesztésében való részvétel
  • Áramkörök tervezése vevői specifikáció alapján, egyeztetés a mechanikai és szoftverfejlesztő csapattal
  • Az áramköri tervek szimulációja
  • Layout specifikáció készítése
  • Modul- és integrációs tesztek kidolgozása
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • A prototípusok áramköri szintű tesztelése
  • A teljes projekt dokumentációjának elkészítése
  • Napi szintű együttműködés a külföldi projekt team tagokkal

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Alapos elektronikai ismeretek
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete
  • Precizitás, szisztematikus munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Munkavégzés helye: Veszprém megye

A jelentkezéseket kérjük küldjék az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol