www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

munkakörbe! Megbízónk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó középvállalat.

Feladatok

  • Mérőkészülékek tervezése, fejlesztése,
  • új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása
  • vezérlőrackek tervezése,
  • automatizált mérőberendezések teljeskörű tervezése (tápellátás, mozgásvezérlés, gépbiztonság, PLC),
  • nyomtatott áramkör tervezés, beágyazott szoftverfejlesztés.

Elvárások

  • Vezérlőszekrény tervezési gyakorlat,
  • ipari automatizálási tapasztalat,
  • Eplan ismeret,
  • képesség csapatban történő munkavégzésre, ugyanakkor önálló tervezésre és feladatmegoldásra,
  • magasfokú szakmai elkötelezettség, dokumentációs készség,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • 3 évnél több tervezési gyakorlat,
  • EMC ismeretek,
  • szorgalmas és lelkiismeretes hozzáállás, tanulásra való hajlandóság.

Amit megbízónk kínál

  • Lendületes légkör, segítőkész kollégákból álló csapat,
  • folyamatos szakmai kihívások (teljesen automatizált mérőberendezések tervezése, új méréstechnikák realizálása),
  • modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol