www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.03.
Hirdetés azonosító: 922341
lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk kollégát Hardverfejlesztő mérnöki és csoportvezetői pozícióba egyaránt. A vállalat innovatív, csúcstechnológiával felszerelt budapesti fejlesztő központjába keres mérnököket mechatronikai vezérlőegységek hardvereinek fejlesztésére.

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező hardverfejlesztő mérnök számára.

A Hardverfejlesztő mérnök főbb feladatai:
• Beépített elektronikai vezérlőegységek fejlesztése nemzetközi projekt csapatban a legismertebb autóipari szereplők számára.
• Elektronikai modulok szimulációja és Worst-Case (legrosszabb eset) analízise
• Áramkörök tesztelése és mérése
• Hardverspecifikációk összeállítása és egyeztetése
• Tesztberendezések fejlesztése, gyártás támogatása

Legfontosabb elvárások a Hardverfejlesztő mérnökkel szemben:
Villamosmérnöki végzettség
Digitális és analóg áramkörök területén szerzett tapasztalat
• Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.