www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 880151

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Panelek hardver elemeinek tervezésében, fejlesztésében való részvétel
  • Áramkörök tervezése, szimulációja és tesztelése, dokumentáció elkészítése
  • Modul- és integrációs tesztek kidolgozása, végrehajtása és dokumentálása
  • Design review sikeres abszolválása
  • Együttműködés a külföldi tagokkal

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, mérnök informatikus vagy mechatronikai mérnök diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Alapos elektronikai ismeretek
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete
  • Áramkör tervező (pl.:Cadence Allegro) és szimulációs (pl.: PSpice) szoftver ismerete
  • Precizitás, szisztematikus munkavégzés
  • Előny: Autóipari környezetben szerzett tapasztalat, informatikai ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!