www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.14.
Hirdetés azonosító: 862228

Vasúti és haszongépjárművek fékrendszereit gyártó multinacionális partnerünk budapesti fejlesztő központjába keresünk hardver fejlesztő mérnököt .

Feladatok:

- Biztonságkritikus elektronikai egységek fejlesztése, a gyártás támogatása (haszongépjármű fékrendszerek)
- Az elektronikus vezérlőegység gyártásában bekövetkező változások dokumentációs és folyamat adminisztrációs koordinálása
- Teljes folyamat management az elektronikus vezérlőegység fejlesztése során
- Specifikáció kidolgozása, megvalósítástól a tesztelésig és jóváhagyásig
- Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció a külső gyártó és a belső fejlesztés között
- Termékek sorozatgyártásának előkészítése

Elvárások:

- Villamosmérnöki képzettség, 1-2 éves hardverfejlesztési tapasztalat
- Tapasztalat analóg és digitális kapcsolások tervezése és tesztelése terén
- NYÁK tervezési ismeretek
- Áramkör szimulációs ismeretek (funkcionális- és elemszintű)
- Programozási ismeretek
- Hardveres hibakeresési gyakorlat
- Folyékony angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a