www.cvonline.hu

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 780078
Link megjelenítéseimages/editor/1364472066.jpg" border="0" width="300" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Közreműködés rendszerek és komponensek konstrukciójában
  • Kormánykapcsolók elektronikai fejlesztése, dokumentálása, tesztelése
  • Tesztberendezések építése, programozása LabView nyelven
  • Meglevő berendezések adaptálása új termékekhez
  • A mérési adatok feldolgozása különböző környezetben

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 2 éves hardverfejlesztési szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnöki diploma
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Önállóság
  • Problémamegoldás
  • PC: szövegszerkesztés (rutinfeladatok elvégzése)
  • PC: táblázatkezelés (rutinfeladatok elvégzése)
  • Elektronikai, méréstechnikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek

ELŐNYT JELENT

  • PCB gyártás és tervezés ill. PC/UC programozási ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése