www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • Az állásajánlat lejárt.

pozícióba keresünk egy innovatív gondolkodású, precíz, velünk együtt fejlődni akaró csapattársat, legalább 2-3 éves gyakorlattal, aki segítségünkre lesz kutatás-fejlesztési projektjeinkben.

Felelősségi köreid lesznek:

  • A legújabb kutatási eredmények alapján speciális felmérő eszköz KAMERA vezérlésének és szenzorok kapcsolódó egységeinek tervezése,  prototípus készítésben való közreműködés
  • Az elektronikák dobozolásának és egyéb hozzá tartozó komponenseinek a tervezése és támogatása

Elvárások

  • Kamera vezérlési ismeretek
  • Nyomtatott áramkör tervezési jártasság
  • Soros port illesztések,
  • A tervezéstől a gyártásba vitelig a teljes folyamatot képes legyél végig vinni
  • Nyitottság kutatásra és az új ismeretek elsajátítására

Előnyök

  • GNSS technológia ismerete
  • Beágyazott rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Firmware programozási tapasztalat
  • Prototípus elkészítésében való jártasság

Amit nyújtunk

  • Átlag feletti jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Több mint 17 éve stabilan működő céges háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Kutatásfejlesztési projektek, önállóság, önmegvalósítás
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiváló csapat, baráti légkör

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Jelentkezz Nikl Istvánnál magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címen.

Munkavégzés helye Budapest II. kerület
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Szoftverfejlesztő

PEGAConsult Kft.

Szoftverfejlesztő Magyar tulajdonban lévő, gyor...

Tesztelési projektvezető - Budapest (Referenciaszám: KJ-1754)

Man at Work Kft.

  Elvárások: Villamos vagy mechatronikai mérn...
Budapest

Komponens beszállítói minőségbiztosítási mérnök

ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.

Feladatok: Részvétel elektronikai beszállító...