www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron, Magyarország
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084429
lejárt

Győri Partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Elektromos eszközök fejlesztése / továbbfejlesztése
  • Automatizált tesztelő berendezések tervezése, fejlesztése és üzembe helyezése
  • A sorozatgyártás során felmerülő jelentős elektronikai hardver problémák analizálása illetve megoldása
  • Hibás alkatrészek hibakeresése, hibák javítása
  • Gyártókkal való kapcsolattartás
  • A fejlesztőcsapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • Digitális és analóg áramkörök fejlesztésében, tervezésében való jártasság
  • Nyomtatott áramkörök fejlesztésében, tervezésében
  • Mikrovezérlő programozási tapasztalat
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet és biztos munkahely
  • Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.