www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1080749

3D nyomtatási technológiák fejlesztésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég hardverfejlesztő mérnököt keres.
Feladatok:

  • 6-8 fős szoftverfejlesztői csapatban feladatok végrehajtása
  • Részvétel 3D nyomtató hardvereinek, szoftvereinek fejlesztésében
  • Részvétel digitális áramkörök fejlesztésében, tervezésében
  • Részvétel nyomtatott áramkörök fejlesztésében, tervezésében
  • Részvétel beágyazott szoftver-, hardverfejlesztésben, mikrovezérlő programozásban

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • 3 év mikrovezérlő programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyomtatott áramkörök tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Agilitás

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Érdekes projektek a 3D nyomtatás témaköréből
  • Fiatal, dinamikus csapat, családias légkör
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok

Előnyök:
  • C, HDL programozási ismeretek
  • Mechanikai ismeretek

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben érdekli / érdekel a lehetőség, abban az esetben a megadott email címre kérjük a magyar és az angol nyelvű önéletrajzot!

Egyéb információk:
Heti óraszám 40 óra Munkavégzés helye Budapest, 4. kerület

Kategória
IT / Informatika
Régió