www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 331 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.

Kollégákat keresünk hozzájuk

hardverfejlesztő Mérnök

pozícióba.

Feladatok:

·         NYÁK lapok, elektronikai komponensek hardveres tervezése, fejlesztése (Altium Designer-rel)

·         Rendszeres EMC, ESD vizsgálatok beszállítóknál történő elvégzése

·         PCBA gyártási dokumentáció elkészítése

·         Szimulációk elvégzése, prototípusok építése

·         Ügyfél specifikációk alapján műszaki konfiguráció létrehozása

Elvárások:

·         Villamosmérnöki végzettség

·         2-3 év hardverfejlesztésben, NYÁK lapok tervezésében szerzett szakmai tapasztalat

·         Autóiparban szerzett tapasztalat előny

·         Magabiztos angol nyelvtudás

·         Altium Designer/Orcad ismerete

·         Utazási hajlandóság, rugalmasság

Amit ajánlunk:

·         Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok,

·         Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,

·         Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,

·         Ingyenes nyelvtanfolyamok,

·         Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.

Munkavégzés helye: Pest megye keleti része (M3-as autópálya mentén).

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elvárt nyelvtudás Angol