www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.06.22.
Hirdetés azonosító: 1001916

Vasúti és haszongépjárművek fékrendszereit gyártó multinacionális partnerünk budapesti fejlesztő központjába keresünk Hardverfejlesztő mérnököt .

Feladatok:

- Elektronikai termékek fejlesztése
- PCB tervezése, a gyártás-előkészítés, valamint gyártástámogatás
- Dokumentációk készítése a vasúti szabványoknak megfelelően
- Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása, az esetleges hibák felderítése és kijavítása

Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség
- Minimum 3 éves hardverfejlesztési tapasztalat
- ANGOL tárgyalóképes nyelvtudás (Német nyelvtudás előny)
- PCB tervezési jártasság (Mentor Graphics, Altium)
- Hardver szimulációs szoftverekben szerzett tapasztalat
- Gyakorlat komplex hardver termékek minősítésében (pl. EMC, illetve klíma)
- Utazási hajlandóság
- Jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet, nyitottság új feladatokra

Amit kínálunk:

- Rugalmas munkaidő
- Nemzetközi projektek
- Innovatív termékek, technológiák és megoldások
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a