www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő mérnök-Veszprém (Referenciaszám: RE-915)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2017.02.19.
Hirdetés azonosító: 883788

Feladatok:

  • Klímavezérlő panelek hardver elemeinek tervezésében, fejlesztésében való részvétel
  • Áramkörök tervezése, szimulációja és tesztelése, továbbá a teljes dokumentáció elkészítése
  • Modul- és integrációs tesztek kidolgozása a vevői specifikációknak megfelelően
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • Design review sikeres abszolválása
  • Szoros együttműködés a külföldi projekt-team tagokkal

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikus diploma
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Alapos elektronikai ismeretek
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete
  • Valamely áramkör tervező (pl.:Cadence Allegro) és szimulációs (pl.: PSpice) szoftver ismerete
  • Precizitás, szisztematikus munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

Előny:

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • C programozási gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Multinacionális háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, oktatások, képzések, szakmai tanulmány utak
  • Fiatal, lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő, multinacionális hátterű globális autóipari beszállító kutatás-fejlesztési központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-915-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő