www.cvonline.hu
Hardverfejlesztő mérnök (Referenciaszám: PJ3322)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.03.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 888201
lejárt

Érdi multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hardver fejlesztő mérnök (autóipar)

Feladatok:
- Kapcsolási rajzok, NYÁK tervek készítése
- Áramkör szimuláció
- Prototípus áramkör összeszerelése, forrasztás

Elvárások:
- Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalat
- Utazási hajlandóság
- SMD technológia és beágyazott rendszerek ismerete
- Csapatjátékos, nyitott hozzáállás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és cafetéria
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Virágh Tamás kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.