www.cvonline.hu

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Referencia szám: SEAWING-002)

  • A hirdetés 888 napja lejárt

A SEAWING Kft. (8000 Székesfehérvár, Palánkai u. 5.) a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető szerepet tölt be Magyarországon, mely 100%-ban magyar tulajdonú. Fejlesztéseinkkel olyan széleskörű megoldásokat kínálunk, ami lehetővé teszi a biztonságtechnikai rendszereink elterjedését a legkülönbözőbb szegmensekben.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

(Referencia szám: SEAWING-002)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Beágyazott programok tervezése, fejlesztése, tesztelése LINUX környezetben
  • Beléptető és biztonságtechnikai rendszerek elektronikai vezérlőegységeinek fejlesztése
  • Hardverspecifikációk összeállítása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Erős C/C++ programozói tudás
  • Általános digitális és analóg áramkörök területén szerzett tapasztalat
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Hálózati ismeretek
  • SQL ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, amerikai típusú önéletrajzát motivációs levéllel kiegészítve, az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a SEAWING-002 referenciaszámot.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol