www.cvonline.hu

Hardverfejlesztő (EMC) (JGM-6736)

  • Frissítve 16 napja

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára

Hardverfejlesztő (EMC)

munkatársat.

Feladatok:

  • Radar szenzorok nagyfrekvenciás elemeinek fejlesztése
  • Elektromágneses kompatibilitás vizsgálatok végrehajtása, irányítása
  • Egyes hardver komponensek tesztelése illetve teszt közeli eljárások kidolgozása
  • Hardver funkciók elemzése, validálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés más projektek résztvevőivel
  • Kommunikáció a vevőkkel: EMC-ről felmerülő kérdések megválaszolása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos területen)
  • Elektromágneses kompatibilitás területén szerzett tapasztalat
  • Hardver közeli programozói ismeret
  • Tanulmány analóg és digitális kapcsolástechnika területén
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Magas fokú készség az együttműködésre és a csapatmunkára
  • Pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • FPGA fejlesztésben való jártasság
  • Mikrohullámú technika ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest