www.cvonline.hu

Hardver Technikus (Nagykanizsa)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres

Hardver Technikus

munkakörbe

Nagykanizsa körzetébe

Feladatok:

  • A körzethez tartozó lottó terminálok rendszeres karbantartása.
  • Terminálok telepítése, bontása, javítása.
  • Végponti informatikai eszközök felügyelete.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú, vagy felsőfokú végzettség.
  • Informatikai érdeklődés.
  • Igényes, önálló munkavégzés.
  • Saját gépkocsi.

Előnyt jelent:

  • Irodai informatikai eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Nagyvállalati háttér.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Egymást segítő, jól képzett csapat.

Munkaviszony időtartama:

Határozatlan idejű.

Jelentkezési határidő:

2017.11.22.

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, a lenti email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva, „HT Nagykanizsa” jeligére!

Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Mérnök / Műszaki > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű