www.cvonline.hu

Hardver szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 891354

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltra visszatekintő partnercégünk parkoló rendszer fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik. Fiatalos, dinamikus csapatába keresünk Hardver szakértő kollégát.

Feladatok:

- Kültéri elektronikai berendezés vezérlésének fejlesztése
- Hosszú életciklusú termék szoftverének gondozása, fejlesztése
- Szoftver architektúra, folyamatok tervezése fejlesztése,
- Tesztkörnyezet, szoftver tesztek tervezése és implementálása
- Fejlesztési dokumentációk naprakész kezelése

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnök végzettség
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Elengedhetetlen informatikai ismeretek: PIC-, STM-, ARM core, (C és ASM nyelv)
- Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Innovatív, dinamikusan fejlődő cég
- Fiatalos, szakértő csapat
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a