www.cvonline.hu

Hangrendszer installációs szakember

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1051266
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jeleneleg hang- és világítástechnikai rendszerek installálásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk hangrendszer installációs szakembert.

Feladatok:

  • Épület hang- és fényrendszer tervezés és telepítés, menedzselés
  • A / V hálózat tervezése
  • Szakmai fórumokon való részvétel
  • Gyártói és kereskedelmi ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  • Új üzleti partnerek felkutatása helyszíni igényfelméréssel és akár teljes rendszer-dokumentáció elkészítéssel
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, beszámolókészítés

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat fixen installált hangtechnikai rendszerek telepítésében
  • Minimum középfokú végzettség (preferáltan elektronikai, elektrotechnikai, elektromechanikai terület)
  • Angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség
  • Folyamatos szakmai fejlődés iránti igény
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Épület-hangrendszer tervezés és telepítésben szerzett tapasztalat
  • 100V-os hangrendszer, audiohálózat vagy A/V hálózat tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Szakirányú (pl. hangtechnikai) programok ismerete, gyakorlati használata

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá honlapunkon keresztül regisztrációt követően önéletrajz és motivációs levél feltöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése email címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
Mérnök / Műszaki